By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

5 beauty produktů, bez kterých se neobejdu

Lucie a její seznam "must have" kosmetických výrobků.

Tenhle článek vznikl vlastně úplně náhodou, když mi kamarádka položila otázku, jaké produkty jsou pro mě nepostradatelné (a naopak). Narážela tak totiž na moji oblíbenou zábavu: když mám „svůj” večer, strašně ráda testuji nové kosmetické vychytávky! A že jich v koupelně nemám zrovna málo 🙂 Když jsem se ale zamyslela, hned mi vytanulo těchto pět. Bez nich bych se prostě v koupelně neobešla. Máte takovou pětku taky? Které jsou to u vás?

 

institut-esthederm-osmoclean-high-tolerance-make-up-remover-waterproof-eyes-and-lips

Odličovač make-upu

Čistá pleť je totiž základ všeho! Upřímně jsem v mnohém děsný lenoch, ale když jde o odličování make-upu, neznám bratra. Nejdřív si pleť umyji čistícím gelem a pak se snažím perfektně odlíčit oči, tvář i rty. Nejraději mám micelární vody bez parfemací, barviv a konzervantů, které zbaví pleť veškerých nečistot a mastnoty.

Institut Esthederm Osmoclean High Tolerance Make-up Remover

overaly

Snímek obrazovky 2018-01-20 v 22.07.56

Balzám na rty

Mám ho snad v každé kapse a tuhle svoji posedlost jsem naučila už i svého muže. Takže když ho náhodou u mě v kapse nenajdete, pak určitě u něho 🙂 Já jsem si oblíbila tyhle kuličky. Koupíte je v několika příchutích, ale já mám stejně nejraději ty neutrální. Třeba jako tuhle novinku Eos Visibly Soft Pure Softness. Má neuvěřitelně zvláčňující, zklidňující a hydratační účinky.

EOS

overaly

fuatino

Kokosový olej

Tohle je moje soukromá závislost! Už několik let totiž nepoužívám žádná tělová mléka a když jde o krém na tělo, naprosto si vystačím s tímto zázrakem. Značku Fuatino jsem objevila poměrně nedávno a je to takzvané Ferrari mezi kokosovými oleji. Tento dokonalý raw fermentovaný olej vzniká v džungli tichomořských ostrovů Samoa a jeho kvalita je té nejvyšší úrovně. Navíc 100% raw.

Fuatino

overaly

8413789_fpx.tif

Oční krém

Pokud mě sledujete na instagramu, tak víte, že můj syn je ranní ptáče. A jeho ráno je pro mě a většinu světa ještě noc 🙁  Takže se bez dobrého krému na oči neobejdu. Vyzkoušela jsem už různé a tenhle mě baví tím, jak umí pleť kolem nich dokonale vyhladit a rozjasnit.

La Prairie Eye Contour Creme

overaly

GISU-WU1_V1

Olej na vlasy

Objevila jsem ho minulý rok a dodnes nechápu, jak jsem bez něj mohla žít. Olej na vlasy proniká do nitra vlasových vláken a přispívá k jejich přirozené obnově, hluboké výživě, hydrataci a vlasy zjemňuje. Po umytí stačí pár kapek rozetřít v ruce a aplikovat, hříva je pak daleko lesklejší.

Gisou

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 24.1.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist