By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

10 věcí, které byste měli vědět, než použijete samoopalovací nástřik

Lepší být připraven, než hořce litovat! Mrkněte na naše BoBo tipy, aby vaše opálení bylo perfektní!

Samoopalovací nástřik je skvělou alternativou, jak se po zimě dostat zpátky „do bronzové formy“. Než si však zarezervujete první schůzku, mrkněte na náš seznam BoBo tipů, které vám zajistí, že vaše opálení bude perfektní! Věřte mi, že v této oblasti se absolutně nevyplatí cokoliv riskovat 🙂

 

samoopalovaci nastrik

@vitaliberatacz

samoopalovaci nastrik

Týden před aplikací samoopalovací nástřiku si udělejte peeling celého těla. Díky němu se totiž zbavíte všech odumřelých buněk a vaše opálení bude rovnoměrné. Zapomeňte však na drastické drhnutí. Vyberte si peeling, který bude mít jemnější mikročástečky a celá procedura nebude tak drastická.

Gel Nettoyant Gommant, Sisley, 2500 Kč

hudebni alba

samoopalovaci nastrik

Holení nebo depilace by měla být provedena nejpozději 24 hodin před, nebo naopak po opalování. Ale varianta „před“ je rozhodně lepší. Chloupky na vašem těle totiž mohou způsobovat nahromadění přípravku, který v některých místech může vypadat tmavší.

Braun Silk-épil 9 Wet & Dry SkinSpa, 5499 Kč

hudebni alba

samoopalovaci nastrik

Před nástřikem se vyhněte jakékoliv hydrataci pokožky. Tělové mléko totiž vytvoří na pokožce filtry, díky kterému samoopalovací nástřik nepronikne tak hluboko do pokožky, jak by měl. Vaše opálení může být tím pádem příliš světlé nebo nerovnoměrné.

Nivea Q10 Energy, 249 Kč

hudebni alba

samoopalovaci nastrik

Před samotným nástřikem pečlivě odstraňte všechen make-up. Pokud pak do salonu vyrážíte rovnou z práce, schovejte si v kabelce micerální ubrousky na celkové odlíčení. Je to praktické, rychlé a klidně to můžete udělat cestou v autě v dopravní špičce.

Bioderma Sensibio H2O, 242 Kč

hudebni alba

samoopalovaci nastrik

Určitě nejlepší variantou je být při nástřiku v kabince nahá, protože se tak vyhnete jakýmkoliv neopáleným místům. Pokud se však budete cítit lépe ve spodním prádle, zvolte takové, které toho zakrývá co nejméně. A ideálně také nestálo váš měsíční plat. Počítejte totiž s tím, že nástřik jde sice vyprat, ale člověk nikdy neví…

Skin, 1500 Kč (balení)

hudebni alba

Snímek obrazovky 2016-05-24 v 14.59.55

Pokud jste na tom stejně jako já, máte několik šperků, které prostě nesundáváte. Tentokrát však budete muset udělat výjimku. Nejenže se tak vyhnete neopáleným místům, ale navíc uchráníte svoje drahé šperky (nebo oblíbenou bižuterii) od nástřiku, který ji může poškodit.

IAM by Ileana Makri, 6800 Kč

hudebni alba

samoopalovaci nastrik

Ve většině salonů vám nehty a dlaně potřou speciálním krémem, díky kterému nástřik nebude na tato místa fungovat. Mně se ale přesto osvědčil způsob nalakovaných nehtů, které tím zároveň ochráníte od nánosu samoopalovací barvy.

O.P.I. Nail Lacquer, 192 Kč

hudebni alba

samoopalovaci nastrik

Samozřejmě existují nástřiky, které oblečení prakticky neobarví, ale přesto je lepší zvolit model, který nebude bílý nebo dokonce těsný. Letošní sezona přeje bohémským tunikám, které jsou pro tyto účely jako stvořené.

Iro, 11 650 Kč

hudebni alba

samoopalovaci nastrik

Většina samoopalovacím nástřiků musí nějaký čas působit, aby opálení bylo perfektní. Proto se také po nich nesmíte minimálně 5 hodin sprchovat. Mojí osvědčenou radou je tedy vyrazit ze salonu rovnou domů. Kam bych nenamalovaná taky asi šla? 🙂 Na večírek rozhodně ne!

Christian Louboutin, 26 860 Kč

hudebni alba

samoopalovaci nastrik

Pot (a slzy) jsou po nástřiku vaším úhlavním nepřítelem. Zapomeňte na jakékoliv večerní cvičení, protože stékající kapičky mohou vaše opálení totálně zdevastovat. Místo toho raději vyrazte domů a pusťte si svůj oblíbený film (a nic smutného :). Ráno bude vaše pokožka perfektně bronzově opálená!

Nike, 579 Kč

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 14.6.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist